Twitter Blue powraca i pojawiają się nowe kolory zakładek

Najnowsza wersja Twitter Blue, która została uruchomiona na początku listopada jako sposób, w jaki ludzie płacą za umieszczenie niebieskiego haczyka obok swojego imienia, została szybko zamknięta, ponieważ nie była zbyt dobrze przemyślana. Po kilku majsterkowaniu przez nowych władców Twittera i zobowiązaniu do weryfikacji wszystkich subskrybentów Blue w celu uniknięcia masowego narażenia, nowy Twitter Blue powraca.

Niebieskie rejestracje na Twitterze

Nowy Twitter Blue nadal ma takie funkcje, jak możliwość edytowania tweeta, przesyłania filmów w rozdzielczości 1080p i czytania wątków w trybie czytnika. Co najważniejsze dla tych, którzy zawsze mieli obsesję na punkcie niebieskiego kleszcza, jest on również tutaj.

Aby zalogować się do nowego-nowego Twitter Blue, Twitter mówi że sprawdzi konta, aby „upewnić się, że spełniają wszystkie nasze wymagania, w tym nasze zasady dotyczące podszywania się”. W takim przypadku wyświetlany jest niebieski znacznik wyboru. Jeśli uznają, że jesteś podstępny, mogą Cię zawiesić bez zwrotu pieniędzy.

Chcesz zapłacić za niebieski haczyk? Na iOS będzie to kosztować 11 USD miesięcznie, prawdopodobnie dlatego, że nowi właściciele Twittera chcą nadrobić fakt, że Apple ogranicza sprzedaż na ich platformie. Jeśli chcesz płacić stare 8 USD miesięcznie, możesz zarejestrować się online i „uzyskać dostęp do Twitter Blue na wszystkich obsługiwanych platformach (iOS, Android i Internet)”.

Rejestracje za pośrednictwem aplikacji na Androida najwyraźniej nadejdą „wkrótce”.

Nowe kolory zakładek

W notatce związanej z niebieskim znacznikiem Twitter ogłosił dziś, że zastępuje „oficjalną” etykietę na niektórych kontach firmowych i zamiast tego nadaje im złoty znacznik. Ponadto zaczną zmieniać zaznaczone na szaro rachunki rządowe i wielostronne.

Twitter, co gówno Chłodne miejsce.www.droid-life.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *